Unicorn Digital – digiturunduse agentuur

SEO

Mis asi on SEO (Search Engine Optimization)?

SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine

kodulehe tegemine koosolek

Misasi see SEO siis on?

SEO-d ehk otsingumootoritele optimeerimist, peetakse üldjuhul veebiturunduse tehniliseks küljeks.

 

Mis on ka tõsi, sest SEO, aidates kaasa veebilehtede edendamisele, vajab kasutajatelt ka mõningaid tehnilisi oskusi.

Näiteks HTML keele põhialuste tundmist. SEO-d kutsutakse vahel ka SEO autoriõiguslikuks tekstiks, sest peamised tehnikad, mida kasutatakse, hõlmavad reklaamteksti kasutamist.

 

Üldiselt võib SEO-d defineerida kui meetodit, mis muudab veebilehti otsingumootoritele sõbralikumaks, seades sellega optimeeritud lehekülje otsingutulemustes ettepoole.

Miks?

Üks SEO põhitõdesid on see, et isegi kui te olete ära teinud kõik optimeerimiseks vajaliku, ei garanteeri see automaatselt teie veebilehele kõrgeid reitinguid. Kuid siiski mängib see olulist rolli teie saidi kättesaadavuses. Võttes endale realistliku eesmärgi, näiteks oma veebilehe viimise Google päringuvastustes esimese 30ne hulka, tunnete end juba palju kindlamana, sest interneti avarusi arvestades, on tegu täiesti üle keskmise tulemusega.

 

Ehkki SEO aitab suurendada liikumist teie veebilehele, ei ole tegu reklaamiga. Muidugi võite te olla kaasatud ka maksustatud otsingutulemustesse, aga põhiliselt on SEO näol tegu just nende tehnikate kasutamisega, mis toovad teile kõrgema positsiooni, kuna saiti ühendab päringu tegijaga kindel otsingusõna, mitte väljamakstud rahahulk.

 

SEO võib olla 30-minutiline töö või permantentne tegevus. Vahel piisab ainult põhilisest optimeerimisest, et jõuda otsingumootorites positsioonile. Näiteks, pole mingi kunst jõuda tippu, seostades otsingupäringut ja veebilehte haruldaste märksõnadega. Aga enamikel juhtudel pole see otstarbekohane ja teil on vaja pöörata SEO-le erilist tähelepanu, koos sellega kaasneva ajakuluga.

 

Isegi SEO põhireeglite rakendamiseks, on teil vaja tunda kuidas otsingumootorid töötavad ja millised üksikasjad on kõige tähtsamad.

Küsi julgelt pakkumist!

Küsi julgelt pakkumist!

Loome koos tipptasemel digitaalseid elamusi

Kodulehed, e-poed, kampaania maandumislehed, Facebook reklaamid, Instagram reklaamid, Youtube reklaamid, Google otsingutulemused, Google Analytics, Ads Manager, Tag Manager, Facebook Pixel, Retargeting, SEO, PPC, sisuloome – copywriting (veebilehtede sisu tootmine), kodulehe haldus, sotsiaalmeedia haldus, e-maili kampaaniad

Unicorn digital logo